SEPET

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

MAĞAZAYA DÖN

Sular kesildiğinde arıtma cihazı vanasını kapatmayı unutmayın sular geldiğinde normal musluklardan bir miktar su akıtıp su berraklaştığında arıtma vanasını açarsanız filtreleriniz daha uzun ömürlü olur.

Bilgi

Damacana Suyun Zararları

Damacana Suyu

Eğer hazır suların bir çözüm olduğunu düşünüyorsanız tekrar düşünün. Kaynak suların konulduğu damacanaların 65 kullanım sonrası atılması gerektiğini veya Evinizde kullandığınız damacanaların daha önce hangi evde ne şartlarda nasıl kullanıldığını biliyor musunuz? Hayatınız boyunca suya para ödemek mi istiyorsunuz?

Damacana Suyu Taşıma Sorunu

Damacana suyunu kaldırmak, taşımak kesinlikle büyük bir problemdir.

Damacana Suyu Değiştirme Sendromu

Damacananın değiştirilmesi; insanlar için çekilmez bir durum haline gelmiştir. İnsanlar kesinlikle damacanadaki son suyu içtikten sonra, damacanayı değiştiren olmak istemezler.

Damacana Suyu Depolama Sorunu

Zamanla boş damacanaların etrafta çok yer tuttuğunu görürler.

Damacana Suyun Kalitesi

İlk aldığınız damacana suyunuz, ağzı açılana kadar belki yüksek kalitededir. Fakat mesela yüzme Yüzme havuzuna düşünün. Hava ile direkt temas halinde olan havuzda, suyun bakterilerle teması arttıkça rengi yeşile dönüşür. Damacana suda bulunabilecek bir mikrop da zamanla üreyecek çok sayıda bakteri oluşmasına sebep olacaktır.

Damacana Suyunun Dış Etkilere Karşı Korumasız Kalması

Damacana suda bakterilerin oluşmasını engelleyecek hiç bir önlem yoktur. Örneğin; Damacana, değişim sırasında üste bulunan açıklıktan dolayı havada bulunan her türlü olumsuz etkilere maruz kalır. Ayrıca; suyu taşıyan insanların ellerinde bulunabilecek bakterilerde damacananın ağzından suyunuza kolaylıkla geçebilmektedir. Suyunuzu getiren insanların daha önce elleriyle nereleri tuttuğunu kim bilebilir ki?

Damacana Suyun Yüksek Maliyeti

Damacana suyun maliyeti yüksektir. Siz tekrar tekrar damacananızın dolması için para ödersiniz. Bir işyerinin ve bir ailenin ihtiyacı olan içme suyu için; yılda ortalama 1.000 TL ile 5.000 TL arasında para ödendiğini biliyor musunuz? İçtiğiniz suyu kendiniz üretin. İçtiğiniz su dan emin olun. Suyu damacanaya göre bedava için. Sağlıklı su içelim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir