Kaydol

Oturum aç

Parolanızı mı unuttunuz

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Pentair Profesyonel Serisi Filtreler CFB-Plus ve 3038333 Modelleri

Pentair Profesyonel Serisi Filtreler CFB-Plus ve 3038333 Modelleri

Pentair arıtma teknolojisinde dünyanın önde gelen firmalarından birisidir, hatta dünya piyasasının en iyisi ve en büyük firması diyebiliriz. Bir çok alanda filtre ve cihaz üretimleri bulunmaktadır.

Pentair profesyonel serisi filtrelerden bugün 3038333 modeli olan yada CFB-pB modelini inceliyoruz.

CFB-Plus Kartuşları, tescilli Fibredyne teknolojisi kullanılarak üretilen modifiye kalıplı blok karbon filtredir. Bu teknoloji, toz haline getirilmiş aktif karbon adsorban malzemeyi selüloz içermeyen bir sentetik elyaf matris üzerine ekleyerek benzersiz bir filtre ortamı oluşturur. Bu filtre, tıkanmayı geciktiren, daha uzun ömür sunan ve herhangi bir 0,5 mikron filtre kartuşunun etkin ömrü boyunca en düşük basınçta daha yüksek kir azaltma verimliliği sağlar. *

Fibredyne karbon blok teknolojisi aynı zamanda geleneksel bloklara göre iki kata kadar daha fazla klor, ta, koku azaltma ve kir tutma kapasitesi sunar. * Buna ek olarak, bu teknoloji, kaynaşmış benzersiz bir filtrasyon sonrası katman nedeniyle çıkış bölümünde toz bırakmayacaktır. karbon / fiber ortam karışımı.

CFB-Plus blok karbon hem de tortu (sediment) filtrelerine bir filtreye toplanmış halidir bu filtreyi su arıtma cihazınızda kullandığınızda membran öncesi 3 filtre yerine sadece bu tek filtreyi kullanıyorsunuz.

Pentek CFB-PB Kartuş, çok çeşitli konut, yemek servisi, ticari ve endüstriyel uygulamalar için ideal bir seçimdir.

Özellikler ve faydalar

  • Mekanik yöntemlerle 0,5 mikron kadar küçük partikülleri azaltır.
  • Yüksek klor tadı ve kokusunu azaltma, kötü tat ve koku azaltma
  • Birinci sınıf kir (tortu) tutma kapasitesi

Sertifikalar

NSF International tarafından yalnızca malzeme gereksinimleri için NSF / ANSI Standardı 42’ye göre test edilmiş ve onaylanmıştır.

CFB-Plus Serisi Filtre iç Detay Resimleri

Benzer Yazılar

Yorum yap